Collection: Lior's Art
-
"Baby" Resin Necklace
Regular price $35.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $35.00 USD -
Queer As A 3 Dollar Bill Sticker
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.00 USD -
I Exist Sticker
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.00 USD -
Bottom Rights Sticker
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.00 USD -
Heart Ring Chain Necklace
Regular price $35.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $35.00 USD -
O Ring Chain Necklace
Regular price $35.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $35.00 USD -
Bussy Boys Button
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USD -
Take A Chance on Me Button
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USD -
Let Kids Be Weird Button
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USD -
Just Make Stuff Button
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USD -
"Slut 4 Slut" Resin Heart Pin
Regular price $30.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $30.00 USD -
"Crybaby" Resin Heart Pin
Regular price $30.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $30.00 USD -
"Trans Fag" Resin Heart Pin
Regular price $30.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $30.00 USD -
Sold out"Queer" Resin Heart Pin
Regular price $30.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $30.00 USDSold out -
Sold out"GAAAAY" Resin Heart Pin
Regular price $30.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $30.00 USDSold out -
"Eat Ass" Resin Heart Pin
Regular price $30.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $30.00 USD -
"Do Crime" Resin Heart Pin
Regular price $30.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $30.00 USD -
"Be Gay" Resin Heart Pin
Regular price $30.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $30.00 USD -
Take A Chance On Me Sticker
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.00 USD -
Really Good At Starting Things Sticker
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.00 USD















